Spelrätter

Vill du sälja din spelrätt? Fyll i formuläret nedan så lägger vi upp den åt dig här! När det sedan är dags att sälja så kontakta kansliet så får du ett övergångspapper som ska skrivas på att både köpare och säljare.

Bernt Ivarsson

0380-37 51 07

2 500:-

Ulf Hultberg

070-516 03 56

hultberg.ulf@telia.com

2 500:-

Britt-Marie Gillberg

0383-141 95

2 500:-

Jan Graneryd

070-633 04 00

jan.graneryd@telia.com

2 500:-

Hans Fransson

070-524 30 57

hansgafransson@hotmail.com

2 450:-

Helena Bouveng

070-691 28 39

helena.bouveng@riksdagen.se

2 500:-

Håkan Hjärtberg

073-500 55 28

daniel.hjartberg@me.com

2 500:-

Anders Ekselius

070-622 51 20

ekselius@gmail.com

2 500:-

Johan Erlandsson

070-598 53 44

johan.erlandsson1979@gmail.com

2 500:-

Nicklas Dahlgren

073-811 81 34

nicklas8722@hotmail.com

2 500:-

Julia Dahlgren

073-815 72 00

juliadahlgren@outlook.com

2 500:-