Spelrätter

Vill du sälja din spelrätt? Fyll i formuläret nedan så lägger vi upp den åt dig här! När det sedan är dags att sälja så kontakta kansliet så får du ett övergångspapper som ska skrivas på att både köpare och säljare.

Bernt Ivarsson

0380-37 51 07

2 500:-

Åke Lundgren

070-534 98 61

2 500:-

Ulf Hultberg

070-516 03 56

hultberg.ulf@telia.com

2 500:-

Birgitta Carlström

0383-13868

birgittacarlstrom@icloud.com

2 500:-

Britt-Marie Gillberg

0383-14195

2 500:-

Jan Graneryd

070-633 04 00

jan.graneryd@telia.com

2 500:-

Brita Johansson

0383-17796

brita1934@hotmail.se

2 500:-

Hans Fransson

070-524 30 57

hansgafransson@hotmail.com

2 450:-

Thomas Brunstedt

0705745731

thomas.brunstedt55@gmail.com

2500:-

Jan Karlsson

073-0301163

jannebomban@hotmail.com

2500:-

Sthiven Andersson

070-3916981

sthiven@lasaredovisning.se

2500:-

Joakim Jilderfalt

0709807512

joakim.jilderfalt@gmail.com

2400:-

Roland Svensson

070-543 99 81

mona.roland2@gmail.com

2200:-