Spelrätter

Spelrätter

Vill du sälja din spelrätt? Fyll i formuläret nedan så lägger vi upp den åt dig här! När det sedan är dags att sälja så kontakta info@vetlandagk.com eller Åke på plats på klubben så får du ett övergångspapper som ska skrivas på att både köpare och säljare.

Bernt Ivarsson

0380-37 51 07

2 500:-

Ulf Hultberg

070-516 03 56

hultberg.ulf@telia.com

2 500:-

Britt-Marie Gillberg

0383-141 95

2 500:-

Hans Fransson

070-524 30 57

hansgafransson@hotmail.com

2 450:-

Helena Bouveng

070-691 28 39

helena.bouveng@riksdagen.se

2 500:-

Nicklas Dahlgren

073-811 81 34

nicklas8722@hotmail.com

2 500:-

Julia Dahlgren

073-815 72 00

juliadahlgren@outlook.com

2 500:-

Gerd Bergqvist

0383-143 66

berkagerd@netatonce.net

2 300:-

Magnus Klang

070-251 01 13

magnus.kl@hotmail.se

2 300:-

Mårten Sandberg

070-672 54 00

marten.sandberg@bruzabruk.se

2 400:-

Berne Sundlöv

070-576 12 91 el. 070-657 97 43

berne.sundlov@gmail.com

2 300:-

Daniel Hildorsson

070-686 08 04

danielhildorsson@hotmail.com

2 500:-

Stefan Malmgren

072-004 04 27

stefan.mgren@gmail.com

2 200 :-

Marjo Malmgren

072-202 72 53

mario.malmgren@gmail.com

2 200 :-

Åsa Karlqvist

070-597 59 88

asa.karlqvist@gmail.com

2 500:-

Oscar Eiderbrant

070-859 65 59

oscar@eiderbrant.se

2 100:-

Leif Davidsson

070-628 53 99

2 200:-

Mikael Björkmyr

070-510 46 38

2 500:-

Enar Johansson

070-522 30 04

2 000:-

Birger Thorstensson

0382-510 67

2 200:-

Staffan Leijon

076-045 74 34

staffan.leijon5304@gmail.com

2 500:-

Christian Olsén

073-832 46 08

epcolsen@gmail.com

2 500:-

Anders Nilsson

070-817 26 83

nillen1@me.com

2 200:-

Lars Gräns

070-748 05 57

grans@telia.com

2 200:-

Marcus Carlström

073-987 67 37

djmusse@live.com

2 000:-

Cecilia Gustavsson

070-663 22 84

cecilia.b.gustavsson@gmail.com

2 000:-

Göran Svensson

070-376 79 29

lillemorsvensson_56@hotmail.com

2 500:-

Patrik Petersson

072-368 27 75

patrik.petersson72@gmail.com

2 500:-

Stefan Höglin

070-566 03 71

stefan.hoglin56@gmail.com

2 500:-

Andreas Eriksson

070-852 23 53

vetlandafriskvard@gmail.com

2 300:-

Tomas Carlström

070-829 52 19

tomas.carlstrom@bostaden.net

2 500:-

Björn Rydén

070-374 88 88

bjorn.ryden1@gmail.com

2 300:-

Margaretha Rydén

070-635 58 38

m.ryden102@gmail.com

2 300:-

Bobby Nyberg

076-006 61 30

bobby.nyberg@myresjohus.se

2 000:-

Åke Eriksson

070-544 81 05

eriksson.mna@gmail.com

2 100:-

David Lund

070-379 34 63

david.lund97@hotmail.com

2 500:-

Niklas Levin

070-935 61 40

niklaslevin12@gmail.com

2 500:-

Jonas Fyrpihl

073-520 04 83

jonas@fyrpihl.se

2 000:-