Spelrättsförsäljning

Spelrättsförsäljning

Alla aktiva seniorer måste inneha en spelrätt. Du kan äga en spelrätt eller hyra för 500:- per år. Äger du en spelrätt måste du vara minst passiv medlem. Vetlanda Golfklubb säljer inte några spelrätter om det finns medlemmar som vill sälja. Vill du sälja eller köpa spelrätt gör du detta nedan. Har du blivit tilldelad en passiv avgift á 400:- måste du höra av dig till info@vetlandagk.com så vi kan kreditera denna avgift på dig om du önskar.

När sedan säljare och köpare är överens om pris så gör ni upp det ekonomiska mellan er, tex swish. Samtidigt kontaktar ni Åke, 0383-189 46 eller info@vetlandagk.com för att skriva på ett övergångspapper, detta görs på plats på golfklubben eller digital signering.

Bernt Ivarsson

0380-37 51 07

2 500:-

Ulf Hultberg

070-516 03 56

hultberg.ulf@telia.com

2 500:-

Britt-Marie Gillberg

0383-141 95

2 500:-

Hans Fransson

070-524 30 57

hansgafransson@hotmail.com

2 450:-

Nicklas Dahlgren

073-811 81 34

nicklas8722@hotmail.com

2 500:-

Julia Dahlgren

073-815 72 00

juliadahlgren@outlook.com

2 500:-

Gerd Bergqvist

0383-143 66

berkagerd@netatonce.net

2 300:-

Magnus Klang

070-251 01 13

magnus.kl@hotmail.se

2 300:-

Mårten Sandberg

070-672 54 00

marten.sandberg@bruzabruk.se

2 400:-

Berne Sundlöv

070-657 97 43

lotta17818@gmail.com

1 800:-

Daniel Hildorsson

070-686 08 04

danielhildorsson@hotmail.com

2 500:-

Marjo Malmgren

072-202 72 53

mario.malmgren@gmail.com

2 200 :-

Åsa Karlqvist

070-597 59 88

asa.karlqvist@gmail.com

2 500:-

Oscar Eiderbrant

070-859 65 59

oscar@eiderbrant.se

2 100:-

Leif Davidsson

070-628 53 99

2 200:-

Mikael Björkmyr

070-510 46 38

2 500:-

Birger Thorstensson

0382-510 67

2 200:-

Staffan Leijon

076-045 74 34

staffan.leijon5304@gmail.com

2 500:-

Christian Olsén

073-832 46 08

epcolsen@gmail.com

2 500:-

Anders Nilsson

070-817 26 83

nillen1@me.com

2 200:-

Lars Gräns

070-748 05 57

grans@telia.com

2 200:-

Marcus Carlström

073-987 67 37

djmusse@live.com

2 000:-

Göran Svensson

070-376 79 29

lillemorsvensson_56@hotmail.com

2 500:-

Patrik Petersson

072-368 27 75

patrik.petersson72@gmail.com

2 500:-

Stefan Höglin

070-566 03 71

stefan.hoglin56@gmail.com

2 500:-

Andreas Eriksson

070-852 23 53

vetlandafriskvard@gmail.com

2 300:-

Tomas Carlström

070-829 52 19

tomas.carlstrom@bostaden.net

2 500:-

Björn Rydén

070-374 88 88

bjorn.ryden1@gmail.com

2 300:-

Margaretha Rydén

070-635 58 38

m.ryden102@gmail.com

2 300:-

Niklas Levin

070-935 61 40

niklaslevin12@gmail.com

2 500:-

Jonas Fyrpihl

073-520 04 83

jonas@fyrpihl.se

2 000:-

Carl Fredrik Axelsson

073-518 45 21

cf.axelsson@gmail.com

3 000:-

Christoffer Nilsson

076-117 17 92

christoffer.nilsson.91@hotmail.com

2 300:-

Gösta Knutsson

072-321 32 89

2 000:-

Nils Karlqvist

070-583 05 14

nils.karlqvist@telia.com

2 000:-

Attila Santa

070-541 45 59

attila@santas.se

2 000:-

Lars Backman

070-440 44 08

backman.lars@hotmail.com

2 000:-

Magnus Brusefält

073-410 13 82

magnus.brusefalt@hotmail.com

2 400:-

Jan-Erik Zackrisson

070-677 61 29

2 300:-

Fredrik Carlemar

072-555 14 40

fredrik.carlemar@daimlertruck.com

2 500:-

Rolf Hempel

0383-511 97

2 000:-

Patrik Tejmark

070-575 99 22

patrik.tejmark@t-emballage.se

2 300:-

Volker Kracht

0383-189 46

info@vetlandagk.com

2 000:-

Arne Willberg

070-562 60 43

hoglandetskyl@telia.com

2 500:-

Ewa Willberg

070-562 60 43

hoglandetskyl@outlook.com

2 500:-

Marie-Louise Axelsson

070-569 23 20

marielouiseaxelsson@yahoo.se

2 000:-

Carola Ahlqvist

079-077 09 23

carolahlqvist@outlook.com

2 000:-

Thomas Ahlqvist

070-349 35 24

thomas.ahlqvist@3stepit.com

2 000:-

Maj Samsson

076-846 82 20

samsson.maj@gmail.com

2 500:-

Bengt Sjöholm

072-975 99 90

bengt.sjoholm@hotmail.se

2 500:-

Suzanna Sjöholm

070-641 71 03

sanna_nike83@hotmail.com

2 500:-

Niclas Hallestig

073-323 22 68

niclas.hallestig@hotmail.com

2 500:-

Göran Johansson

070-235 74 38

gorania13@gmail.com

2 250:-

Joakim Bergman

072-453 84 72

j.b75@me.com

2 500:-

Björn Candestam

072-143 23 52

bjorn.candestambcsports@hotmail.com

2 500:-

Jonas Nilsson

076-677 08 66

jonas.n@bjorkoindustri.se

2 000:-

Annika Holstensson Eriksson

070-688 30 54

ekobyn.com@gmail.com

1 950:-

Peter Sjöbladh

070-751 83 47

peter.sjobladh@gmail.com

2 500:-

Thomas Holm

070-643 87 04

tomasjanallan@gmail.com

1 900:-

Eddie Gustafsson

076-316 60 53

eddie@hasseldesign.se

1 500:-

Lotta Robertsson

070-657 97 43

lotta17818@gmail.com

1 800:-

Lars Heindorff

070-591 31 78

lars.heindorff@telia.com

2 000:-